انواع طرحهای فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

در این مقاله شما با چند نمونه از طرح های فرش ماشینی ۷۰۰ شانه آشنا خواهید شد و برخی از ویژگی های آن ها را نیز مطالعه خواهید نمود . هدف ما از ارائه این مقاله کمک به شما خریداران عزیز در راستای انتخابی مناسب و خوب می باشد . امید است تا مطالب مورد نیاز شما در این که درباره طرحهای فرش ۷۰۰ شانه کاشان است مقاله بیان شده باشد .در ادامه به صورت تک تک مواردی از طرح های زیبای قالی های ۷۰۰ شانه کاشان را برای شما توضیح خواهیم داد .

۱- فرش ماشینی ۷۰۰ شانه طرح شهیاد

یکی از طرح های زیبا و جذاب در فرش ماشینی کاشان طرح شهیاد است که به عنوان یکی از ممتاز ترین طرح ها شناخته شده است . این قالی دارای تعداد شانه ۷۰۰ و تعداد تراکم ۲۵۵۰ می باشد و در واقع دارای کیفیت و اصالت می باشد چون با استفاده از دستگاه های مدرن کارخانه فرش کاشان بافته شده است و نمی توان از آن ایراد گرفت . نخ به کار رفته در ان تمام آکریلیک هیت ست شده می باشد و نخ تار و پود آن نیز پنبه و پلی استر می تواند باشد که همه الیاف به کار رفته دارای کیفیت درجه یک هستند و باعث تولید فرش ماشینی درجه یک می شوند .بقیه طرحها نیز شامل همین مشخصات می باشند .

۲- فرش ماشینی طرح خشتی سلطنتی

این طرح با تراکم ۲۵۵۰ در ده رنگ و با ضمانت نامه کتبی ده ساله تولید می شود . برای تولید این محصول از الیاف سوپر برایت استفاده می گردد .

۳- فرش ماشینی طرح حوض نقره

فرش ماشینی حوض نقره ۷۰۰ و ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ که از الیاف صد در صد آکریلیک تهیه و عرضه می گردد .

۴- فرش ماشینی طرح آروین

فرش ماشینی  طرح آروین ۷۰۰ شانه تلفیقی است از نقشه های خشتی و کتیبه ای و تراکم آن ۲۵۵۰ است . بافت دستبافت گونه دارد و جزو طرح های پرفروش محسوب می شود و البته دارای رنگ بندی متنوع است .

۵- فرش ماشینی طرح آترین

این قالی ۷۰۰ شانه بوده با تراکم ۲۵۵۰ و از ویژگی های بارز آن می توان به ضد حساسیت و بدون پرزدهی بودنش اشاره کرد . این طرح توسط ماشین hcp  بلژیکی بافته می شود . دارای گارانتی ده ساله نیز می باشد .

۶- فرش ماشینی طرح آیدا

قالی ماشینی آیدا ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ که در ۱۲ رنگ واقعی تولید می شود . الیاف بکار برده درآن ۱۰۰ % آکرولیک نخ بایر آلمان است .

 

۷- فرش ماشینی طرح ارشیدا

فرش ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ ، دستبافت گونه بوده و از الیاف ۱۰۰ % آکرولیک تهیه می شود . یکی از محصولات برتر صادراتی است و طرح آن جدید بودهو مطابق سلیقه تعداد کثیری از خریداران می باشد .

 

۸- فرش ماشینی طرح ارکیده

قالی ماشینی طرح ارکیده ، با طرحی سنتی که ضد حساسیت و بدون پرزدهی بوده و توسط دستگاه hcp  بافته شده است . این فرش هم چنین دارای درجه کیفی یک ممتاز و ضمانت نامه ده ساله می باشد .

 

۹- فرش ماشینی طرح اشکان

این طرح ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ است که از الیاف ۱۰۰ % آکرولیک تهیه می شود فرش دستباف گونه با کیفیت درجه یک نخ بایر آلمان و ضمانت نامه ده ساله است . و هم چنین یکی از طرح های پر فروش سال نیز به حساب می آید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *