خرید فرش ماشینی سفارشی

فرش ماشینی سفارشی

هانی فرش عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان در بالاترین کیفیت ، مستقیم از کارخانه فرش کاشان می باشد . این مجموعه بسیار بزرگ تمامی محصولات خود را به دو صورت : خرید اینترنتی وخرید حضوری فرش با ۱۰ سال ضمانتنامه و ارسال رایگان عرضه می نماید.

هانی فرش با امکان بافت فرش سفارشی ( سفارش فرش در ابعاد دلخواه ) قادر به تولید فرش با سایز دلخواه مشتری می باشد . ابعاد اصلی و استاندارد فرش ماشینی عبارتند از : 

ابعاد فرش ۱۲ متری مساوی است با ۳‎×۴

ابعاد فرش ۹ متری مساوی است با ۲.۵‎×۳.۵

ابعاد فرش ۶ متری مساوی است با ۲‎×۳

اما بعضی از دکوراسیون ها ، فرش در ابعاد خاص و غیر استاندارد را می پذیرند و و با وجود این ویژگی مشتری می تواند فرش ماشینی با اندازه دلخواه خود را در فروشگاه اینترنتی تابان فرش سفارش دهد.

خرید فرش با ابعاد دلخواه

خرید فرش سفارشی

برای سفارش فرش با سایز دلخواه می توانید با مدیران فروش فرش هانی تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را به ثبت برسانید . البته توجه داشته باشید هر ابعادی غیر از فرش ۶ ، ۹ و فرش ۱۲ متری قیمت بالاتری دارد چرا که فرش سفارشی باید توسط طراحان در کارخانه فرش به صورت اصولی طراحی شود.

فروشگاه فرش
تابان  با وجود سابقه چندین ساله در زمینه تولید و فروش فرش ماشینی ، مدت زمان کمتری نسبت به دیگر مکان ها برای این امر ( سفارش فرش ماشینی ) نیاز بوده و هزینه مشخص شده برای مشتری نیز به حداقل ممکن خواهد رسید.

برای انتخاب فرش ماشینی دلخواه خود وارد صفحه اصلی وب سایت شوید و انواع فرش کاشان را با قیمت مشاهده نمایید.

تابان فرش تنها عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه فرش ماشینی کاشان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *