قیمت فرش در فروشگاه های اینترنتی

همانطور که می دانید خرید اینترنتی کالا از جمله فرش ماشینی و دستباف به صرفه ترین روش در خرید فرش است ، چرا که در کوتاه ترین زمان طرح فرش دلخواه خود را انتخاب و سفارش می دهید و از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری می کنید ، از همه مهم تر برای خرید فرش لازم نیست از مکانی به مکان دیگر بروید . بعضی از افراد با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و هنگامی که وارد یک فروشگاه آنلاین می شوند و قیمت های هر محصول را مشاهده می کنند با خود می گویند : دلیل این اخلاف قیمت در چیست ؟ آیا کیفیت محصول متفاوت است یا … در این مقاله به برسی قیمت فرش ماشینی در فروشگاه های آنلاین می پردازیم تا دلیل این اختلاف قیمت با فروشگاه های فیزیکی و نمایشگاه ها را بدانید.

 

چرا قیمت فرش در فروشگاه های اینترنتی ارزان تر است؟

بدیعی است که وقتی فرش ماشینی برای فروش به مغازه و نمایشگاه ها منتقل می شود ، از قیمت واقعی خود دور می شود و علت اصلی آن هزینه های نمایشگاهی از جمله : اجاره مغازه ، پرداخت عوارض و مالیات ، پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز و … اما در فضای مجازی فروشگاه هایی وجود دارند که فرش ماشینی را به قیمت کارخانه و بدون واسطه عرضه می کنند . با رعایت برخی نکات قبل از خرید فرش ، این فروشگاه ها بهترین مکان برای خرید اینترنتی فرش ماشینی هستند . در یکفروشگاه آنلاین فرش ماشینی تمامی هزینه های یک نمایشگاه فیزیکی حذف شده و فرش ماشینی به قیمت کارخانه نزدیک تر است.

 

فروشگاه اینترنتی تابان فرش

مجموعه تابان فرش کاشان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و جهت رفاه و آسودگی مشتری در خرید فرش ماشینی کاشان ، در سال ۹۵ فروشگاه آنلاین خود را جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان در اختیار هممیهنان عزیز قرار داد تا در هر کجا و در کوتاه ترین زمان به تمامی نقشه فرش های کاشان دسترسی داشته باشند . فروشگاه تابان  با تنوع بیش از۲۰۰ نقشه فرش مکانی مناسب برای خرید فرش بدون واسطه می باشد.

توجه داشته باشید قیمت فرش ماشینی کاشان در فروشگاه تابان فرش ، فرش به قیمت کارخانه بوده و خرید فرش مستقیم از کارخانه کاشان صورت می گیرد . ناگفته نماند تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان که در مجموعه بزرگ تابان فرش به فروش می رسد دارای درجه کیفی S1 ( درجه یک ممتاز ) و همچنین دارای گواهینامه های گواهینامه استاندارد اروپا CE ، گواهینامه های ISO90001 -ISO10002 و استاندارد ملی ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *