ویژگی تنوع رنگ فرش ۱۲۰۰ شانه

 

 

 

 

با توجه به تنوع نمونه بافت ، تراکم و طرح و…که در صنعت قالی وجود دارد ، امکان دارد متقاضیان خرید دچار گمراهی گردند ما دراین جا سعی کردیم تا برای افرادی که تمایل به خرید فرش ۱۲۰۰ شانه را دارند ویژگی تنوع رنگ فرش ۱۲۰۰ شانه را به طور مفصل توضیح دهیم تا راهنمایی برای خرید بهتر شما باشد .\

۱- ویژگی های فرش ۱۲۰۰ شانه

همان طور که در مقدمه گفته شد در این مقاله به ویژگی تنوع رنگ این محصول و مطالب مرتبط با آن می پردازیم تا در مورد این محصول زیبا بیشتر بدانید و از خرید که انجام میدهید مطمئن یاشید .

۱-۱- فرش ماشینی دستبافت گونه

این محصول زیبا با اینکه حدودا ۳ سال است که وارد بازار شده اما توجه زیادی را به خود جلب نمود و یکی از دلایل مهم آن ظرافت زیاد و به روز بودن این مدل است . فرش ۱۲۰۰ شانه یعنی در یک متر عرض قالی ۱۲۰۰ گره خورده شده واین امر باعث نزدیکی زیاد گره ها بهم و بافت ظریفی می شود که احتمال باز شدن گره ها را حداقل می کند .در حال حاضر برای بافت تابلو فرش ها از این نوع بافت استفاده می کنند تا ظرافت خاص تابلو را داشته باشد به صورتی که به علت شباهت این مدل به قالی دستباف به عنوان فرش ماشینی دستباف گونه نیز شناخته می شود . در نتیجه همان طور که مزیت های ذکر شده را دارد قیمت این محصول نسبت به انواع دیگر بیشتر است .

۱-۲- فرش ۱۲۰۰ شانه مناسب برای دکوراسیون منازل

هر چه یک قالی تراکم و شانه بالاتر داشته باشد ظرافت و زیبایی بیشتری دارد اما در عین حال ضخامت کمتری پیدا می کند . پس اگر شما از مبل استفاده نمی کنید وبه دنبال فرشی با دوام بالا هستید ، بهتر است از قالی های با تراکم و شانه کمتری خرید کنید اما اگر به  زیبایی توجه دارید فرش ۱۲۰۰ شانه مناسب شماست و همینظور میتوان گفت تنوع رنگ فرش ۱۲۰۰ شانه برای دکوراسیون منزل بسیار مناسب است چرا که میتوان با تمام محیط منزل آن را ست کرد .

۱-۳- تنوع رنگی بسیار بالا

فرش ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ با کیفیت ترین و جدید ترین نوع این محصول است در ۸ تا ۱۲ رنگ به وسیله دستگاه های هیت ست بافت می شود . این مدل قابلیت این را دارد تا نقشه های بسیار ظریف و با رنگ های فراوان را ببافد حتی بتواند آن را شبیه به فرش دستبافت نماید به صورتی که شما اگر در این مدل به پشت آن توجه کنید همانند قالی دستبافت نقشه آن را می توانید تماشا کنید و جلوه زیبایی دارد و از حالت مات گرفتگی پشت قالی در این مدل بسیار کم خواهید دید . در نتیجه اگر به دنبال لطافت و زیبایی همراه با طرح های خاص هستید ، ما به شما فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه را پیشنهاد می کنیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *