گرانترین ترین فرش ماشینی

 

 

 

گرانترین فرش ماشینی در ایران چه فرشی است؟

قیمت فرش ماشینی بر اساس معیار هایی تعیین می شود که از مهم ترین آنها شانه و تراکم فرش ماشینی است . شانه و تراکم در فرش ماشینی از مهم ترین مشخصات فنی فرش ماشینی به حساب می آید و نقش بسزایی در قیمت فرش دارند و تعیین کننده اصلی قیمت فرش ماشینی هستند . در این قسمت شما عزیزان را با گران قیمت ترین فرش ماشینی آشنا می کنیم

.

 

گران ترین فرش ماشینی کدام است؟

همانطور که گفته شد مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت فرش ماشینی ، شانه و تراکم فرش است که تا به امروز فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ ، بالاترین شانه و تراکم در فرش ماشینیبه حساب می آید و قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه نسبت به فرش ۷۰۰ و ۱۰۰۰ بالاتر است . البته با پیشرفت تکنولوژی کارخانجات صنعتی فرش ماشینی موفق به تولید فرش های ماشینی دستباف گونه ۱۲۰۰ شانه نیز شده اند که این دسته از فرش ها هم قیمت بالایی دارند . ناگفته نماند که از جدید ترین فرش های ماشینی ، می توان به فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته در تراکم طولی ۳۶۰۰ اشاره کرد که این فرش ها در دسته فرش ماشینی گران قیمت ترین هستند.

 

عامل دیگری که تا حدی تعیین کننده قیمت فرش است ، نخ به کار رفته در تولید فرش ماشینی می باشد که امروزه با وجود تولید نخ های بدون پرز و هیت ست ، الیاف اکریلیک حرف اول را در جنس فرش می زنند . الیاف اکریلیک بهترین نخ فرش ماشینی هستند و دارای ویژگی هایی چون : مقاومت در برابر گرما ، حرارت ، گرد و غبار ، رطوبت و … فرش اکریلیک توانایی این را دارد که یک قابلمه یا اتوی داغ را به مدت ۵ دقیقه بدون هیچ آسیبی تحمل کند.

 

در نتیجه گران قیمت ترین فرش ماشینی در ایران تا به امروز : فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ گل برجسته اکریلیک می باشد.

از مهم ترین ویژگی های بارز این فرش ها می توان به لطافت و زیبایی و همچنین طول عمر بالایشان اشاره کرد و می توان گفت بهترین تراکم فرش و بهترین شانه برای فرش فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ می باشد.

 

شما عزیزان می توانید برای خرید فرش گل برجسته یا فرش ۱۲۰۰ شانه وارد صفحه اصلی وبسایت تابان فرش شوید و تمامی عکس فرش های ماشینی با قیمت را مشاهده کنید . تابان فرش عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه و در بالاترین کیفیت می باشد و تمامی محصولات خود را با ۱۰ سال ضمانت و گارانتی با ارسال رایگان و پرداخت وجه در هنگام تحویل عرضه می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *